Kde sa cvičí Piloxing®

Česká republika (zoradené podľa okresov)

Okres Mesto/obec Kedy Kde Inštruktor
Benešov Čechtice Pondelok 19,00 ZŠ tělocvična Michaela Krejčová Piloxing
Benešov Načeradec Utorok 19,00 ZŠ tělocvična Michaela Krejčová Piloxing
Benešov Vlašim Streda 19,00 DDM, Radčická Michaela Krejčová Piloxing
Benešov Vlašim Streda 19,00 DDM, Radčická Michaela Krejčová Piloxing Knockout
Beroun Beroun Streda 19,00 Fitness Tyran - Na Parkáně 23 Marie Kršíková Piloxing
Beroun Králův Dvůr Pondelok 19,00 Sport Relax D5, Plzeňská 392 Andrea Pazderová Piloxing
Beroun Králův Dvůr Utorok 19,00 Sport Relax D5, Plzeňská 392 Jana Šťastná Piloxing Barre
Beroun Králův Dvůr Štvrtok 19,00 Sport Relax D5, Plzeňská 392 Andrea Pazderová Piloxing
Beroun Králův Dvůr Nedeľa 18,00 Sport Relax D5, Plzeňská 392 Jana Šťastná Piloxing
Beroun Lochovice Utorok 20,00 KAT Fitness  - Lochovice 70 Marie Kršíková Piloxing
Brno Brno Pondelok 10,00 Stay Fit, OC Albert (1. poschodie) Stará Osada 15 Andrea Jachim Piloxing Barre
Brno Brno Pondelok 17,00 Brno Centrum Tance Brno Aneta Kamenská Piloxing Barre
Brno Brno Streda 17,30 Stay Fit, OC Albert (1. poschodie) Stará Osada 15 Andrea Jachim Piloxing
Brno Brno Streda 17,30 Brno Centrum Tance Brno Aneta Kamenská Piloxing
Brno Brno Nedeľa 09,30 Stay Fit, OC Albert (1. poschodie) Stará Osada 15 Andrea Jachim Piloxing
Brno Brno Nedeľa 17,30 Stay Fit, OC Albert (1. poschodie) Stará Osada 15 Andrea Jachim Piloxing Barre
Česká Lípa Česká Lípa Utorok 18,00 Cardio Fitness, Hrnčířská 2985 Markéta Jonášová Piloxing
Česká Lípa Česká Lípa Štvrtok 17,00 Cardio Fitness, Hrnčířská 2985 Markéta Jonášová Piloxing
České Budějovice České Budějovice Streda 19,30 Fitness 14, F. A. Gerstnera 2151/6 Zuzana Kořínková Piloxing
České Budějovice České Budějovice Piatok 17,30 Fitness 14, F. A. Gerstnera 2151/6 Zuzana Kořínková Piloxing Knockout
České Budějovice České Budějovice Nedeľa 16,30 Fitness 14, F. A. Gerstnera 2151/6 Tatyana Konopleva Piloxing
Děčín Varnsdorf Pondelok 19,30 Fitness balance, Národní 535 Lenka Milerová Kopecká Piloxing
Děčín Varnsdorf Utorok 17,30 Fitness balance, Národní 535 Lenka Milerová Kopecká Piloxing
Děčín Varnsdorf Streda 19,30 Fitness balance, Národní 535 Lenka Milerová Kopecká Piloxing
Děčín Varnsdorf Štvrtok 18,00 Fitness balance, Národní 535 Lenka Milerová Kopecká Piloxing
Havlíčkuv Brod Ledeč nad Sázavou Streda 19,00 Hotel Kaskáda, Husovo náměstí Ivča Samohelová Piloxing / Piloxing KO
Havlíčkuv Brod Ledeč nad Sázavou Nedeľa 18,00 Hotel Kaskáda, Husovo náměstí Ivča Samohelová Piloxing
Chomutov Chomutov Pondelok 19,15 13. ZŠ Březenecká Anna Zázvorková Piloxing
Chomutov Chomutov Streda 19,30 14. ZŠ Březenecká Anna Zázvorková Piloxing
Chomutov Chomutov Štvrtok 18,00 ZUŠ Anna Zázvorková Piloxing Barre
Chomutov Kadaň Štvrtok 19,30 1. ZŠ Anna Zázvorková Piloxing
Jablonec nad Nisou Tanvald Utorok 18,30 Hala Masarykovej školy Lenka Nedvědová Piloxing
Jablonec nad Nisou Tanvald Štvrtok 18,30 Hala Masarykovej školy Lenka Nedvědová Piloxing
Jindřichův Hradec České Velenice Štvrtok 18,00 ZŠ České Velenice Zuzana Kořínková Piloxing
Jindřichův Hradec České Velenice Nedeľa 18,00 ZŠ České Velenice Zuzana Kořínková Piloxing / Piloxing Knockout
Jindřichův Hradec Třeboň Utorok 17,30 KKC Roháč Zuzana Kořínková Piloxing
Karlovy Vary Karlovy Vary Streda 17,00 FIT KLUB BOBA, Svahová 22 Katka Procházková Piloxing
Karlovy Vary Karlovy Vary Piatok 10,00 FIT KLUB BOBA, Svahová 22 Katka Procházková Piloxing
Karlovy Vary Toužim Utorok 17,15 Náměstí Jiřího z Poděbrad 522 Jarka Mlynaříková Piloxing
Karviná Bohumín Utorok 19,00 Sportovní hala, Koperníkova 1222 Naďa Granzerová Piloxing
Karviná Rychvald Štvrtok 19,00 Kulturní dum, Nám. Míru 1609 Naďa Granzerová Piloxing
Kladno Slaný Utorok 19,30 ZŠ Komenda Anna Zázvorková Piloxing
Kladno Slaný Nedeľa 16,30 ZŠ Komenda Anna Zázvorková Piloxing
Kolín Kolín Pondelok 18,15 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Barre
Kolín Kolín Utorok 17,30 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Knockout
Kolín Kolín Utorok 18,30 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing
Kolín Kolín Streda 10,00 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Barre
Kolín Kolín Streda 18,15 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Barre
Kolín Kolín Štvrtok 17,10 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Knockout
Kolín Kolín Štvrtok 19,00 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Jana Melichová Piloxing
Kolín Kolín Piatok 18,00 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Lída Karásková Piloxing Knockout
Kolín Kolín Nedeľa 17,30 La Danza - fitness studio, Václavská 4 Jana Melichová Piloxing
Kroměřiž Bystřice pod Hostýnem Utorok 19,00 ZŠ Bratrství - velká tělocvična Edita Jemelková Piloxing
Kroměřiž Bystřice pod Hostýnem Štvrtok 19,00 ZŠ Bratrství - velká tělocvična Edita Jemelková Piloxing
Litoměřice Brozany nad Ohří Pondelok 17,00 Volnočasový areál Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Budyně nad Ohří Utorok 19,30 ZŠ telocvičňa Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Budyně nad Ohří Štvrtok 19,30 ZŠ telocvičňa Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Libochovice Utorok 17,50 Marstafit Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Litoměřice Piatok 19,30 Družba Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Lovosice Streda 19,00 Profi fitness Cukrovar Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Lovosice Piatok 18,00 Profi fitness Cukrovar Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Mšené Lázně Utorok 19,00 KD Nicol Figrová Piloxing
Litoměřice Mšené Lázně Štvrtok 19,00 KD Nicol Figrová Piloxing
Litoměřice Roudnice nad Labem Pondelok 18,30 Mondea centrum (s možností hlídaní dětí) Katka Strejcová Piloxing
Litoměřice Roudnice nad Labem Utorok 10,00 Mondea centrum (s možností hlídaní dětí) Katka Strejcová Piloxing
Louny Koštice Nedeľa 17,00 KD Nicol Figrová Piloxing
Louny Louny Utorok 17,30 Spec. ZŠ Anna Zázvorková Piloxing
Louny Louny Nedeľa 18,30 Spec. ZŠ Anna Zázvorková Piloxing Barre
Louny Panenský Týnec Pondelok 18,30 Penzion na Píle Nicol Figrová Piloxing
Louny Panenský Týnec Streda 18,30 Penzion na Píle Nicol Figrová Piloxing
Louny Poděbrady Štvrtok 18,00 ZŠ Masarykova Vladimíra Hrubá Piloxing
Louny Žatec Pondelok 19,00 Aktivsport, Podměstí 2125 Vladimíra Hrubá Piloxing
Louny Žatec Streda 18,00 Aktivsport, Podměstí 2125 Vladimíra Hrubá Piloxing
Mělník Mělník Streda 18,00 Hotel Olympionik, Bezručova 3819 Stehlíková Michaela Piloxing
Mělník Neratovice Pondelok 19,00 SC Olympia, Mládežnická 422 Stehlíková Michaela Piloxing
Mělník Neratovice Štvrtok 19,00 SC Olympia, Mládežnická 422 Stehlíková Michaela Piloxing
Mladá Boleslav Bakov nad Jizerou Utorok 20,00 Galaxie sportovní centrum Tereza Otipková Piloxing Knockout
Mladá Boleslav Bakov nad Jizerou Štvrtok 20,00 Galaxie sportovní centrum Tereza Otipková Piloxing
Mladá Boleslav Bakov nad Jizerou Nedeľa 10,30 Galaxie sportovní centrum Tereza Otipková Piloxing
Mladá Boleslav Mladá Boleslav Streda 17,00 Move Energy, Havlíčkova 1444 Tereza Otipková Piloxing
Mladá Boleslav Mladá Boleslav Piatok 18,00 Move Energy, Havlíčkova 1444 Tereza Otipková Piloxing Knockout
Mladá Boleslav Mladá Boleslav Nedeľa 18,00 Move Energy, Havlíčkova 1444 Tereza Otipková Piloxing
Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště Pondelok 17,15 Piloxing s Terezou, Jiráskova 597 Tereza Otipková Piloxing
Most Litvínov Pondelok 17,30 ZŠ Ruská Anna Zázvorková Piloxing
Most Litvínov Streda 17,30 ZŠ Ruská Anna Zázvorková Piloxing
Most Most Streda 19,00 Twister Sport, Kpt. Jaroše 99/1 Pavla Tuhá Piloxing
Most Most Nedeľa 19,00 Twister Sport, Kpt. Jaroše 99/1 Pavla Tuhá Piloxing
Náchod Jaroměř Pondelok 18,30 ZŠ Na Ostrově Janette Škorpová Piloxing Barre
Náchod Jaroměř Štvrtok 18,30 ZŠ Na Ostrově Janette Škorpová Piloxing
Náchod Náchod Utorok 18,00 Bavte se pohybem Denisa Martincová Piloxing
Náchod Náchod Streda 17,30 Doldy Sport, Raisova 615 Jitka Kitlerová Piloxing
Náchod Náchod Štvrtok 19,10 Bavte se pohybem Denisa Martincová Piloxing Barre
Nymburk Poděbrady Pondelok 18,00 Fitclub EVO, Jeronýmova 1395 Lenka Pokorná Piloxing
Nymburk Poděbrady Streda 18,30 Fitclub EVO, Jeronýmova 1395 Lenka Pokorná Piloxing
Nový Jičín Nový Jičín Piatok 18,00 Wellness hotel Abácie Karolína Hanáková Piloxing
Olomouc Litovel Streda 19,00 ZŠ Jungmannova Markéta Maxantová Piloxing
Olomouc Troubelice Streda 19,00 Orlovna Jana Pospíšilová

Piloxing

Opava Darkovičky u Hlučína Pondelok 18,30 Nový svět 302/2 Lucie Nawrathová Piloxing
Opava Kravaře - Kouty Pondelok 18,45 Fit club TWIST, Olšinky 1 Jana a Veronika Baránková Piloxing
Opava Kravaře - Kouty Štvrtok 17,30 Fit club TWIST, Olšinky 1 Jana a Veronika Baránková Piloxing
Opava Opava Pondelok 18,00 Gymnastický sál Slezského gymnázia, Zámecký okruh 6 Věra Macošková Piloxing
Opava Opava Streda 18,00 Gymnastický sál Slezského gymnázia, Zámecký okruh 6 Věra Macošková Piloxing
Opava Opava Piatok 17,30 SPORT PERFEKT Věry Macoškové, Sady Svobody 4 Věra Macošková Piloxing
Opava Píšť Piatok 17,30 Školní 530/13 Lucie Nawrathová Piloxing
Ostrava Ostrava Pondelok 18,00 Move in, Výškovická 3085/2 Tereza Kucková Piloxing
Ostrava Ostrava Streda 17,00 Move in, Výškovická 3085/2 Tereza Kucková Piloxing Knockout
Ostrava Ostrava Piatok 17,00 Move in, Výškovická 3085/2 Tereza Kucková Piloxing
Ostrava Ostrava - Dubina Streda 19,00 Unno Sport - fitness centrum, V. Jiříkovského 282 Jana Baránková Piloxing
Ostrava Ostrava - Dubina Nedeľa 18,30 Unno Sport - fitness centrum, V. Jiříkovského 282 Jana Baránková Piloxing
Pelhřimov Pacov Pondelok 19,30 ul. Antonina Sovy 406 Martina Kopřivová Piloxing
Plzeň Plzeň Utorok 19,30 Sportcentrum Koloseum Plzeň Nikola Jaklová Piloxing 
Plzeň Plzeň Streda 20,00 Sportcentrum Koloseum Plzeň Nikola Jaklová Piloxing Knockout
Plzeň Plzeň Štvrtok 19,30 Sportcentrum Koloseum Plzeň Nikola Jaklová Piloxing 
Plzeň Plzeň Nedeľa 19,00 Sportcentrum Koloseum Plzeň Nikola Jaklová Piloxing 
Plzeň Plzeň Nedeľa 09,30 Moxie Skvrňany Plzeň Nikola Jaklová Piloxing 
Plzeň Přeštice Pondelok 18,00 Taneční a pohybové studio Hely, Palackého 460 (Modrý dum, 2.posch.) Romana Kyptová Piloxing
Plzeň Přeštice Piatok 18,00 Taneční a pohybové studio Hely, Palackého 460 (Modrý dum, 2.posch.) Romana Kyptová Piloxing
Praha Praha 5 Pondelok 19,00 Squashpark Cibulka, Fabiánova 1134 Tereza Hubačková Piloxing
Praha Praha 4 - Lhotka Pondelok 20,00 Domyno wellness, Novodvorská 1062/12 Petra Němcová Piloxing Knockout
Praha Praha 9 Utorok 18,30 P&M sportovní akademie, Letňany Michaela Stehlíková Piloxing
Praha Praha 10 - Uhříněves Utorok 19,00 Sokolovna, K sokolovne 201 Alexandra Fürstová Piloxing
Praha Praha 5 Streda 19,00 Squashpark Cibulka, Fabiánova 1134 Tereza Hubačková Piloxing
Praha Praha 4 - Lhotka Streda 19,00 Domyno wellness, Novodvorská 1062/12 Petra Němcová Piloxing
Praha Praha 8 - Dolní Chabry Streda 20,00 Studio FitActivity, Hrušovanské nám. 244/3 Andrea Pazderová Piloxing
Praha Praha 8 - Dolní Chabry Nedeľa 18,00 Studio FitActivity, Hrušovanské nám. 244/3 Andrea Pazderová Piloxing
Praha-východ Říčany u Prahy Streda 19,00 Studio Fit&Relax, U mostu 1867/2 Alexandra Fürstová Piloxing
Přerov Hranice Pondelok 16,00 Pohybové studio Blanka, Motošín 216 Jana Ružičková Piloxing
Přerov Kojetín Nedeľa 18,00 Sokolovna Edita Jemelková Piloxing
Přerov Přerov Pondelok 18,00 PROACTIVITY Centrum, Čechova 2889/24 Jana Ružičková Piloxing
Přerov Přerov Pondelok 18,30 Šírava SŠ Edita Jemelková Piloxing
Přerov Přerov Streda 18,30 Šírava SŠ Edita Jemelková Piloxing Barre
Přerov Přerov Piatok 9,00 Český červený kříž (U Bečvy) Edita Jemelková Piloxing Barre
Přerov Přerov Štvrtok 19,00 PROACTIVITY Centrum, Čechova 2889/24 Jana Ružičková Piloxing
Příbram Dobříš Utorok 18,00 2. ZŠ tělocvična, Školní Eva Rudolfová Piloxing
Příbram Dobříš Štvrtok 18,00 2. ZŠ tělocvična, Školní Eva Rudolfová Piloxing
Příbram Příbram Utorok 18,00 Sportklub Oxygen, Školní 148 Aneta Šlemendová Piloxing SSP
Příbram Příbram Nedeľa 17,00 Sportklub Oxygen, Školní 148 Aneta Šlemendová Piloxing Barre
Semily Lomnice nad Popelkou Streda 17,30 Sportovní hala Zuzana Hajnová Piloxing
Semily Lomnice nad Popelkou Nedeľa 17,30 Sportovní hala Zuzana Hajnová Piloxing
Semily Semily Štvrtok 18,00 ZŠ Olbrachtova Zuzana Hajnová Piloxing
Sokolov Sokolov Streda 16,30 Obchodný dom Ural, Fitness Ural, Centrum mesta Lucie Štěpánková Piloxing
Šumperk Loštice Štvrtok 18,30 KD, zrcadlový sálek Markéta Maxantová Piloxing
Šumperk Mohelnice Utorok 19,00 ZŠ Masarykova Markéta Maxantová Piloxing
Teplice Teplice Streda 17,00 RelaxTeplice, Alejní 654 Lucie Blahotová Piloxing
Teplice Teplice Piatok 19,00 RelaxTeplice, Alejní 654 Barbora Halamová Piloxing Knockout
Uherské Hradiště Uherské Hradiště Štvrtok 19,00 Deltafitstudio, Protzkarova 1220 (OD Delta) Renata Tichoňová Piloxing
Vsetín Valašské Meziříčí Streda 17,30 Fit Club Jana, Žerotínova ul. Lucka Vahalová Piloxing
Vyškov Bučovice Štvrtok 17,30 Obchodní akademie, tělocvična Lenka Frydrychová Piloxing
Vyškov Vyškov Utorok 19,00 ZŠ Letní Pole Lenka Frydrychová Piloxing
Vyškov Vyškov Štvrtok 19,00 ZŠ Letní Pole Lenka Frydrychová Piloxing
Zlín Brumov - Bylnice Pondelok 17,30 DDM Bylnice Martina Ritterová Piloxing
Zlín Brumov - Bylnice Streda 17,30 DDM Bylnice Martina Ritterová Piloxing
Znojmo Znojmo Pondelok 18,00 Centrum Stará vodárna, U obří hlavy 7 Richard Ilek Piloxing
Znojmo Znojmo Streda 18,00 Centrum Stará vodárna, U obří hlavy 7 Richard Ilek Piloxing

Slovenská republika (zoradené podľa okresov)

Okres Mesto/obec Kedy Kde Inštruktor
Banská Bystrica Banská Bystrica Utorok 18,00 ul. Družby 2B (Fončorda) Zuzana Suchá Piloxing
Bratislava Bratislava Utorok 18,00

Fitness Olympia, Železničná 14, Vrakuňa

Iveta Knoteková
Piloxing
Bratislava Bratislava Streda 17,00 Golem, Bory Mall, Lamač Kika Pappová Piloxing
Bratislava Bratislava Streda 18,00 Fitness Fiat, Mlynské Luhy 12, Ružinov
Iveta Knoteková
Piloxing
Bratislava Bratislava Streda 19,40 Štúdio Relax, BA-Petržalka, Budatínska ul. Katka Obertová Piloxing
Bratislava Bratislava Streda 18,00 Sunflowerstudio, Nevädzová 4, Ružinov Lucia Bábony Piloxing
Bratislava Bratislava Streda 19,40 Golem, Aupark Veronika Štrbíková Piloxing
Bratislava Bratislava Piatok 18,00 Sunflowerstudio, M. Sch. Trnavského 4, Dúbravka Lucia Bábony Piloxing
Bratislava Bratislava Nedeľa 18,00 Golem, Aupark Veronika Štrbíková Piloxing
Brezno Brezno Pondelok 19,00 Fitnes v Uličke, ČSA 15 Katarína Kaliská Piloxing
Dunajská Streda Dolný Bar Štvrtok 18,30 ZŠ Teľocvičňa Etka Czuczová Piloxing
Dunajská Streda Dunajská Streda Pondelok 19,00 Forza Fit Slovakia Monika Érsek Piloxing
Dunajská Streda Dunajská Streda Streda 19,00 EasyFit Fitness Etka Czuczová Piloxing
Dunajská Streda Dunajská Streda Piatok 19,00 Forza Fit Slovakia Monika Érsek Piloxing
Dunajská Streda Gabčíkovo Pondelok 18,30 ZŠ Teľocvičňa Etka Czuczová Piloxing
Dunajská Streda

Orechová Potôň

Streda 19,30 Základná škola Monika Érsek Piloxing
Dunajská Streda Šuľany Utorok 18,30 Šuľany - kulturný dom Etka Czuczová Piloxing
Ilava Dubnica nad Váhom Utorok 16,00 X-Fit  Zuzana Hošová Piloxing
Ilava Dubnica nad Váhom Utorok 18,15 5. ZŠ Janka Škrovánková Piloxing
Ilava Dubnica nad Váhom Štvrtok 18,15 5. ZŠ Janka Škrovánková Piloxing
Ilava Dubnica nad Váhom Piatok 17,30 X-Fit  Zuzana Hošová Piloxing
Ilava Ilava Pondelok 17,30 Modrý dom Zuzana Hošová Piloxing
Ilava Ilava Pondelok 19,00 Infinity štúdio Janka Škrovánková Piloxing
Ilava Ilava Streda 18,00 Infinity štúdio Janka Škrovánková Piloxing
Ilava Ilava Piatok 17,00 Infinity štúdio Janka Škrovánková Piloxing
Komárno Komárno Piatok 18,00 VIVACITY GYM, Generála Klapku 4807 Klaudia Viola Piloxing
Košice Košice Utorok 17,50 Fit&Gym Astória, Južná trieda 29 Katarína Staňová Piloxing
Košice Košice Štvrtok 18,00 FLEX Fitness, Exnárová 10 Katarína Ičová Piloxing
Košice Košice Nedeľa 17,30 Vitalita centrum v Astorii, Južná tr. 29 Tatiana Vargovčáková Piloxing
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Utorok 16,45 LM Training Centre, Tranovského 3995 Martina Gerecová Piloxing
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Štvrtok 17,45 Jumping Liptov, Nová 432/8 Petra Mičudová Piloxing
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Sobota 17,45 Jumping Liptov, Nová 432/8 Petra Mičudová Piloxing
Martin Martin Streda 18,05 FIT Zóna TULIP Centre, Pltníky 2 Katka Vašek Kuncová Piloxing
Martin Martin Piatok 17,00 FIT Zóna TULIP Centre, Pltníky 2 Katka Vašek Kuncová Piloxing Barre
Martin Martin Nedeľa 18,05 FIT Zóna TULIP Centre, Pltníky 2 Katka Vašek Kuncová Piloxing
Martin Martin Nedeľa 19,10 FIT Zóna TULIP Centre, Pltníky 2 Katka Vašek Kuncová Piloxing Barre
Michalovce Michalovce Pondelok 17,45 R+R Ladies Fitness, Š. Tučeka 19 Erika Vorosová Piloxing
Michalovce Michalovce Streda 17,00 R+R Ladies Fitness, Š. Tučeka 19 Erika Vorosová Piloxing
Michalovce Michalovce Piatok 18,00 R+R Ladies Fitness, Š. Tučeka 19 Erika Vorosová Piloxing
Nitra Nitra Utorok 18,30 Študentský domov UKF Nitra Alexandra Halmová Piloxing
Nitra Vráble Utorok 17,00 Hotel Prédium, Moravská 36 Lenka Maďarová Piloxing
Nitra Vráble Nedeľa 17,00 Hotel Prédium, Moravská 36 Lenka Maďarová Piloxing
Piešťany Piešťany Streda 17,20 Sju Fitness, Teplická 68 Martina Matúšová Piloxing
Piešťany Piešťany Štvrtok 18,30 Sju Fitness, Teplická 68 Martina Matúšová Piloxing Barre
Piešťany Piešťany Utorok 17,15 OD Prior, A.Hlinku 46 Jumping&Piloxing s Jituš Piloxing
Poprad Poprad Utorok 18,30 Golem (OC Forum), Nám. Sv. Egídia Monika Keppertová Piloxing
Poprad Poprad Štvrtok 18,30 Golem (OC Forum), Nám. Sv. Egídia Monika Keppertová Piloxing
Poprad Poprad Nedeľa 17,00 Golem (OC Forum), Nám. Sv. Egídia Monika Keppertová Piloxing
Púchov Púchov Štvrtok 19,00 Gymnázium Zuzana Hošová Piloxing
Rožňava Rožňava Pondelok 18,00 ZŠ Ak. Jura Hronca, Zakarpatská 12 Monika Hýlová Piloxing
Skalica Skalica Pondelok 18,00 Športové centrum Bar Bar, Pod Hájkom 41 Lenka Volková Piloxing
Skalica Skalica Štvrtok 17,00 Športové centrum Bar Bar, Pod Hájkom 41 Lenka Volková Piloxing
Spišská Nová Ves Spišská nová Ves Streda 18,00 FIT CENTRUM Sylva, Lipová 20 Sylva Porubská Piloxing
Topoľčany Topoľčany Pondelok 18,00 Bodyline fitness centrum Zuzana Kluková Piloxing
Topoľčany Topoľčany Štvrtok 19,00 Bodyline fitness centrum Zuzana Kluková Piloxing
Trebišov Zemplínska Teplica Utorok 18,00 ZŠ Teplica Erika Vorošová Piloxing
Trenčín Nemšová Pondelok 19,10 ZŠ J. Palu Zuzana Hošová Piloxing
Trenčín Trenčín Pondelok 19,30 Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 3 Veronika Gimecká Piloxing Barre
Trenčín Trenčín Utorok 19,00 Fitness Club Južanka (OZC Južanka - 2.posch.), Gen. Svobodu 1 Juraj Tavali Piloxing Knockout
Trenčín Trenčín Štvrtok 19,00 Fitness Club Južanka (OZC Južanka - 2.posch.), Gen. Svobodu 1 Juraj Tavali Piloxing Knockout
Trenčín Trenčín Štvrtok 19,10 MG rink, Hodžova 6844 Veronika Gimecká Piloxing Barre
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Pondelok 18,00 Spinwork, Bernolákova 57 Miroslava Jureková Piloxing
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Štvrtok 18,00 Spinwork, Bernolákova 57 Miroslava Jureková Piloxing
Zasielanie noviniek emailom